Witamy na stronie internetowej Panaceum

Zapraszamy od pon. do pt. w godz. od 8:00 do 20:00, w sob. od 8:00 do 16:00

Loading…

Audiofon

Audiofon

Szeroka oferta aparatów słuchowych cyfrowych i analogowych

Audiofon

Audiofon

Szeroka oferta aparatów słuchowych cyfrowych i analogowych

Audiofon

Audiofon

Szeroka oferta aparatów słuchowych cyfrowych i analogowych

  • 0
  • 1
  • 2

Audiofon

I piętro
czynne codziennie od 9.00-17.00

Aparaty słuchowe

- bezpłatne badanie słuchu,
- najnowocześniejsze cyfrowe aparaty słuchowe wewnątrzkanałowe, wewnątrzuszne i zauszne,
- urządzenia wspomagające działanie aparatów słuchowych,
- baterie oraz środki pielęgnacyjne do aparatów i wkładek,
- wkładki przeciwhałasowe i przeciwwodne,
- dwa lata gwarancji na aparaty zauszne, wewnątrzuszne i wewnątrzkanałowe,
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
- pięcioletnia bezpłatna obsługa,
- prowadzimy sprzedaż ratalną,
- realizujemy wnioski Narodowego Funduszu Zdrowia.

AUDIOFON to firma z tradycjami. Założona w 1991 roku, była jedną z pierwszych tego typu firm w Polsce. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze pacjentów, wykształcony personel, nowoczesny sprzęt diagnostyczny i najwyższej jakości aparaty słuchowe to zaledwie kilka spośród atutów firmy.

Bezpłatne badania słuchu i poradnictwo

W firmie Audiofon wszyscy zainteresowani mogą bezpłatnie zbadać swój słuch i uzyskać fachową poradę na temat sposobów kompensowania ubytków słuchu – bez zobowiązań.

Szeroka oferta aparatów słuchowych cyfrowych i analogowych

Oferowane aparaty słuchowe to najnowocześniejsze tego typu urządzenia na świecie. W ofercie znajdą Państwo wprawdzie także tradycyjne aparaty analogowe, lecz przede wszystkim cyfrowe aparaty najnowszej generacji, w tym praktycznie niewidoczne w uchu aparaty wewnątrzkanałowe i miniaturowe aparaty zauszne o nowoczesnym, designerskim wyglądzie. Także osoby, u których istnieją wskazania do noszenia aparatów okularowych, znajdą w naszej ofercie odpowiednie dla siebie modele.

Szeroka oferta cenowa umożliwia nieskrępowany wybór odpowiedniego aparatu.

Systemy wspomagające słyszenie

W naszej ofercie znajduje się system FM, wspomagający pracę aparatu słuchowego, dzięki bezprzewodowemu połączeniu pomiędzy źródłem dźwięków a aparatem słuchowym. Przekaz dźwięku z nadajnika do miniaturowego odbiornika, podczepionego do aparatu słuchowego, następuje drogą radiową. System FM, zaprojektowany z myślą o środowisku szkolnym i uczelnianym, przybliża głos nauczyciela lub wykładowcy do ucha użytkownika aparatu słuchowego bez zakłóceń, tak jakby odległość pomiędzy nauczycielem a uczniem wynosiła nie 10 metrów a np. 0,5 metra – tyle ile wynosi odległość od ust nauczyciela do noszonego w kieszeni koszuli mikrofonu. Z systemem FM hałas oraz odbite dźwięki w sali szkolnej lub sportowej, nie przeszkadzają w zrozumieniu nauczyciela lub trenera. System ten umożliwia również bezpośrednie podłączenie aparatu słuchowego do sprzętu audiowizualnego, np telewizora, radia, komputera lub odtwarzacza płyt CD.

Akcesoria do aparatów słuchowych

Użytkownicy aparatów słuchowych zaopatrzą się w naszej firmie w baterie wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach, pętle indukcyjne wzmacniające sygnał odbierany przez cewkę tele w aparacie słuchowym, budziki i inne urządzenia domowe dla osób niedosłyszących, a także w zestawy do pielęgnacji aparatów słuchowych, testery do baterii itp. Zachęcamy także do zakupów on-line w naszym sklepie internetowym.

Gęsta sieć punktów doboru aparatów słuchowych w całym kraju

Niewątpliwą zaletą firmy Audiofon jest sieć ponad 200 własnych punktów doboru i sprzedaży aparatów słuchowych w całym kraju. Audiofon współpracuje z kilkoma niezależnymi firmami partnerskimi, co powoduje, że dostęp do podobnej oferty handlowej, usług i serwisu jest w całym kraju znacznie ułatwiony.

Najbardziej konkurencyjna cenowo oferta cyfrowych aparatów słuchowych

W ofercie firmy Audiofon znajdują się najnowocześniejsze aparaty słuchowe oparte wyłącznie o technologię cyfrową. Atutem oferty są całkowicie cyfrowe wewnątrzkanałowe i wewnątrzuszne aparaty słuchowe w przystępnej cenie, a także miniaturowe aparaty zauszne (tylko 22 mm długości) w designerskich obudowach.

Własny serwis

Firma Audiofon dysponuje własnym serwisem, gwarantującym szybką i fachową naprawę, przeglądy i czyszczenie zakupionego u nas sprzętu. Wszystkie aparaty słuchowe posiadają dwa lata gwarancji, jednakże po upływie tego czasu równie troskliwie zajmujemy się aparatami naszych klientów w ramach serwisu pogwarancyjnego, stale mając na uwadze fakt, że aparat musi jak najszybciej wrócić do swojego użytkownika.

Własne laboratorium

Firma Audiofon posiada własne, bardzo nowoczesne laboratorium indywidualnych wkładek usznych oraz obudów do aparatów wewnątrzusznych i wewnątrzkanałowych. W ten sposób sami sprawujemy pełną kontrolę nad całym procesem dopasowania aparatu słuchowego, tak aby wszystkie jego etapy zaowocowały optymalnym doborem aparatu i w efekcie pełnym zadowoleniem klienta.

Konsultacje lekarzy laryngologów i audiologów

Przy zakupie aparatu słuchowego, oferujemy pacjentom bezpłatne konsultacje lekarzy laryngologów i audiologów.

Możliwość zakupu w systemie ratalnym

Dla tych z Państwa, którzy pragną zakupić aparat w systemie ratalnym, mamy ofertę finansowania zakupu aparatu słuchowego dzięki najkorzystniejszym zasadom kredytowania. Sprzedaż ratalną prowadzimy we współpracy z liderem rynku sprzedaży ratalnej - firmą Santander. Umożliwia to często zakup aparatu wyższej klasy i korzystanie z jego zalet od pierwszej wizyty w naszym punkcie doboru aparatów.

Zaletą tej oferty jest to, że umowa podpisywana jest w naszych przedstawicielstwach.

Nasi pracownicy w salonach sprzedaży udzielą Państwu wyczerpujących informacji na temat bieżących warunków otrzymania kredytu, najnowszych ofert promocyjnych Santander i przedstawią symulacje spłaty rat według kwoty i długości okresu kredytowania.

Różnego rodzaju bieżące promocje

Warto dowiadywać się o aktualne promocje naszej firmy. Zawsze można liczyć na ciekawe propozycje w postaci promocyjnych obniżek, gratisowych dodatków do aparatów słuchowych itp.

Galeria zdjęć

Usługi medyczne

Newsletter. Zapisz się i bądź na bieżąco!

Kontakt

Panaceum
ul. 1-go Maja 55
26-110 Skarżysko-Kamienna

e-mail: kontakt@panaceummed.eu

Lokalizacja